Оголошення

                                                                                       Оголошення!

Відповідно до Закону України"Про обєднання територіальних громад", розпорядження сільського голови № 12 від 04.03.2019 року "Про проведення громадського обговорення пректу рішення щодо добровільного обєднання територіальних громад" та з метою отримання від членів Городищенської громади пропозицій і зауважень щодо прийняття зазначеного проекту рішення, проводиться громадське обговорення. На громадське обговорення виноситься проект рішення "Про добровільне обєднання територіальних громад" (сіл Біла Криниця, Антопіль і Глинки Білокриницької сільської ради, сіл Шубків, Котів, Гориньград Другий, Гориньград Перший, Дуби, Рисв’янка Шубківської сільської ради, сіл Городище, Кругле Городищенської сільської ради у Білокриницьку сільську обєднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Біла Криниця), підготовлений спільною робочою групою. Громадське обговорення проводитьсяпротягом 30 днів з дня оголошення .

Під час громадського обговорення можуть подаватися пропозиції (зауваження)в пісьмовій формі до Городищенської сільської ради за адресою: 35341, с.Городище, вул.Рівненська,81. Аноніині пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Зустріч з громадськістю Городищенської  сільської ради із обговорення вище зазначеного проекту відбудеться 09 квітня 2019 року о 14год.00 хв. в приміщенні залу засідань Городищенської сільської ради за адресою:с.Городище, вул.Рівненська, 81.

Після завершення громадського  обговорення всі матеріали подаються до Городищенської сільської ради на наступну сесію для прийняття рішення "Про схвалення проекту рішення "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

За додатковою інформацією звертатись за тел.207-134.

В.о.сільського голови                                                                       В.Вітртук