Городищенська сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Громадські обговорення проекту рішення

 

 

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН

 

ГОРОДИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

 

 

ПРОТОКОЛ

громадського обговорення

проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Городище

 

ПРОТОКОЛ

громадського обговорення

проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад

 

 

від  15 листопада 2019 року                                                           с. Городище

 

Місце проведення: вул. Рівненська, 81, с. Городище, Рівненський район,

                                  Рівненська область (зал засідань сільської ради).

 

 

Дата та час проведення громадського обговорення:

15 листопада 2019 року, початок – 9:00 год.

 

 

Присутні: відповідальні особи за проведення громадського обговорення, а саме:

депутати Городищенської сільської ради та жителі сіл Городище та Кругле зазначені як відповідальні особи в розпорядженні сільського голови від 04.11.2019 року № 49  (всього зареєструвалося 20 осіб). Список додається (додаток 1).

 

Павлюк П.А.: Доброго дня всім присутнім. Сьогодні члени робочої групи зібрались для підрахунку голосів побудинкового обходу стосовно обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

Нам потрібно затвердити порядок денний.

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження порядку денного.

 

ВИСТУПИЛИ: голова громадського обговорення Павлюк П.А., який                               запропонував наступний порядок денний: 

-       обрання  секретаря засідання;

-       розгляд проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад та підведення підсумків вивчення даного питання

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 20 (двадцять)

«проти» -  немає

«утримались» - немає

 

ВИРІШИЛИ:

1.Затвердити порядок денний:

-       обрання секретаря слухань;

-       розгляд проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад сіл  та підведення підсумків вивчення даного питання.

 

СЛУХАЛИ: Про обрання  секретаря  комісії.

Павлюк П.А. запропонував секретарем обрати Вітрука Віталія Миколайовича

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 1 (один)

«проти» -  19 (дев’ятнадцять)

«утримались» - 0 (нуль)

 

      Павлюк П.А запропонував секретарем обрати Кордобу Інну Богданівну

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 20 (двадцять)

«проти» -  0 (нуль)

«утримались» - 0 (нуль)

 

ВИРІШИЛИ:

  1. 1.     Обрати секретарем громадських слухань – Кордобу Інну Богданівну.

 

 

Вітрук В.М.

Наголошую на обов’язках присутніх під час виступів дотримуватись порядку денного, норм етичної поведінки, не допускати вигуків, образ, вчинення правопорушень та інших дій, що будуть заважати обговоренню. При недотриманні таких норм може бути прийнято рішення про видалення порушника з громадських обговорень.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних та підведення підсумків вивчення даного питання.

 

ВИСТУПИЛИ: Павлюк П.А.

     Незважаючи на всі труднощі з котрими довелось стикнутись робочій групі у процесі проведення процедури добровільного об’єднання  нашої громади у Білокриницьку ОТГ ми з вами знову вирішили пройти цей складний шлях. Сьогодні ми, вивчивши думку жителів територіальної громади шляхом побудинкового обходу, підведемо підсумки обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

       18 вересня 2019 року спільною робочою групою у відповідності до п.4 ст. 6 Закону України «Про об’єднання територіальних громад» спільною робочою групою було розроблено проект рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

        З метою якісного та всебічного вивчення думки населення територіальної громади, сільським головою видано розпорядження  № 49 від 04.11.2019 року «Про проведення громадського обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад»

     Даним розпорядчим документом  визначено відповідальними особами за проведення громадського обговорення депутатів сільської ради та небайдужих громадян (у кількості 20 чоловік) і протягом 10 днів провести побудинкові опитування громадян з метою максимального вивчення думки щодо проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. 

     07.11.2019 року у міськрайонній газеті «Слово і час» за № 44 та 04.11.2019 року на офіційному сайті Городищенської сільської ради було опубліковано оголошення про проведення громадського обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

      Оголошення про проведення громадського обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад також були розміщені і на інформаційних стендах на території населених пунктів сільської ради.

      Кордоба І.Б.: 14.11.2019 до сільської ради надійшло колективне звернення від жителів сіл Городище та Кругле до якого було додано 188 заяв громадян у яких зазначалось, що дані громадяни проти схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад та просять їх голоси врахувати як ініціативу об’єднання з містом Рівне.

   Так як громадське обговорення проходило у формі побудинкового обходу, то приблизно третина громадян, котрі зазначені у даних заявах були опитані робочою групою. Ще зафіксовано факт, що від однієї особи надано дві заяви написані різними почерками із зазначенням різних мобільних номерів.

    Вищезазначене колективне звернення не відповідає вимогам ст 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і тому не може бути розглянуто як ініціатива про об’єднання територіальних громад. Звернення буде розглянуто відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

   Прошу присутніх відповідальних осіб, за проведення громадського обговорення доповісти про результати опитування.

Вітрук В.М

Вітрук Віталій Миколайович, депутат Городищенської сільської ради, провів побудинкове опитування громадян по округу № 1. Опитав 150 громадян.

За схвалення проекту рішення проголосувало 87 громадян, проти- 63.

Кордоба І.Б.

Опитування з депутатом Шваєю А.П., депутатом Городищенської сільської ради, проходила я, Кордоба Інна Богданівна. По округу № 2 опитано 126 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 85 громадян, проти- 39 та 2 особи утримались від опитування.

Ваврик Р.Л.

Ваврик Роман Леонідович, депутат Городищенської сільської ради, провів побудинкове опитування громадян по округу № 3.  Опитав 118 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 60 громадян, проти- 58.

Павлюк Т.О.

Павлюк Тетяна Олексіївна приймала участь в проведенні опитування з Сеньом Віктором Володимировичем, депутатом Городищенської сільської ради, по округу № 4. Опитано 113 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 76 громадян, проти- 37.

Любецька О.А.

Любецька Оксана Андріївна, депутат Городищенської сільської ради, провела побудинкове опитування громадян по округу № 5.  Опитала 84 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 56 громадян, проти- 28.

Кожевнікова Н.К

Кожевнікова Ніла Костянтинівна по округу № 6  депутатом Степанюком Віктором Йосиповичем було опитано 105 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 89 громадян, проти- 15. 1 громадянин не визначився із своїм вибором.

Ярощук Є.Л.

Василащуком Дмитром Михайловичем, депутатом Городищенської сільської ради по округу № 7 опитано 94 громадянина. За схвалення проекту рішення проголосувало 62 громадян, проти- 31. 1 житель не визначився на даний час із своїм вибором

Верстляр М.М

Верстляр Микола Мирославович, депутат Городищенської сільської ради, провів побудинкове опитування громадян по округу № 8.  Опитав 77 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 55 громадян, проти- 22.

Черняк І.В.

Бортнік Олег Володимирович, депутат Городищенської сільської ради по округу № 9.  Опитав 114 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 105 громадян, проти- 9.

 

Залевський А.І.

Залевський Антон Іванович, депутат Городищенської сільської ради, провів побудинкове опитування по округу № 10.  Опитав 98 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 54 громадян, проти- 28 та 16 осіб, котрі не визначились із своїм вибором.

Шевчук Т.М.

Шевчук Тетяна Миколаївна, депутат Городищенської сільської ради VI по округу №11.  Опитала 122 громадянина. За схвалення проекту рішення проголосувало 79 громадян, проти- 43.

Радчук О.М.

Радчук Олександр Миколайович, депутат Городищенської сільської ради провів, побудинкове опитування громадян по округу № 12.  Опитав 127 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 94 громадян, проти- 32.

1 мій виборець на час опитування не визначився із своїм вибором.

Кравець О.С.

Я, Кравець Олександр Сергійович, депутат Городищенської сільської ради провів,  побудинкове опитування по округу № 13.  Опитав 99 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 91 громадян, проти- 8.

Анікіна Ю.С.

Я, Анікіна Юлія Святославівна, депутат Городищенської сільської ради, провела побудинкове опитування громадян по округу № 14.  Опитала 138 громадян. За схвалення проекту рішення проголосувало 119 громадян, проти- 18 та 2 – не визначились із власним вибором.

ПАВЛЮК Т.О.

По округу № 3 із списку опитуваних вилучено гр. Пушкар Л.А. так як на даному окрузі вона записана двічі.

По виборчому округу № 7 із списку вилучено гр. Жданов В і
Жданову І. через те, що вони відмовились приймати участь в опитуванні.

У списка по виборчому округу №10 вилучено гр. Лавренчука О.М та Лавренчука М.Л так як вони відмовились приймати участь в опитуванні.

По округу № 13 гр Честковського В.П було вилучено із списку так як він був опитаний двічі.

По округу № 14 гр Парницького В.П та гр Ковальчук В.Л. було вилучено із списку так як вони були двічі опитані.

Загалом із списків вилучено записи про 8 громадян.

Шевчук Т.М.

Для виведення єдиного результату опитування, дані зведено до єдиної таблиці згідно поданих депутатами підписних листів (додаток 2 на 167 (сто шістдесят семи аркушах)).

 

                                               

 

 

                                            ДАНІ ПІДПИСНИХ ЛИСТІВ

Номер округу

Пріз вище, ім'я, по батькові депутата

Загальна кількість опитаних

Схвалення проекту рішення про добровільне обєднання територіальних громад

Утримались

за

проти

1

Вітрук В.М.

150

87

63

 

2

Швая А.П.

126

85

39

2

3

Ваврик Р.Л.

118

60

58

 

4

Сень В.В.

113

76

37

 

5

Любецька О.А

84

56

28

 

6

Степанюк В.Й.

105

89

15

1

7

Василащук Д.М.

94

62

31

1

8

Верстляр М.М.

77

55

22

 

9

Бортнік О.В.

114

105

9

 

10

Залевський А.І.

98

54

28

16

11

Шевчук Т.М.

122

79

43

 

12

Радчук О.М.

127

94

32

1

13

Кравець О.С.

99

91

8

 

14

Анікіна Ю.С.

138

119

18

1

ВСЬОГО

1565

1112

431

22

 

 

ВИСТУПИВ: Павлюк П.А.

Прошу присутніх проголосувати за влючення даних до зведеної таблиці та отримання остаточного результату.

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 20 (двадцять ) голоси;

«проти» -  0 (нуль) голосів;

«утримались» - 0 (нуль) голосів.

ВИРІШИЛИ:

  1. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, на підставі побудинкових обхідних листів  жителів, - рекомендувати сільській раді схвалити проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.
  2. Протокол громадського обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, звіт про проведення громадського обговорення та інші матеріали передати на розгляд сесії Городищенської сільської ради .
  3. Доручити секретарю сільської ради підготувати проект рішення «Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад» та включити його до порядку денного  сесії Городищенської сільської ради.

 

 

Голова слухань                              …………………                           П.Павлюк

 

Секретар слухань                        …………………                           І.Кордоба